П`ятниця, 19.04.2024, 17:54
перший незалежний інформаційно-розважальний кінологічний портал
Головна | В який клуб вступати ? - Сторінка 3 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » ФЛУД » Флуд » В який клуб вступати ? (питання - відповіді - побажання)
В який клуб вступати ?
ViKompДата: Неділя, 19.09.2010, 23:38 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
розділ створено адміністратором оскільки це питання піднялося в адмінфорумі.

Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
feliciteДата: Вівторок, 25.01.2011, 23:26 | Повідомлення # 31
Самый главный
Група: Проверенные
Повідомлень: 34
Репутація: 1001
Статус: Офлайн
dont dont dont deal crazy crazy

Мы в ответе за тех, кого приручили!
\Винсент Экзюпери\
 
ViKompДата: Вівторок, 25.01.2011, 23:43 | Повідомлення # 32
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
РЧТ_ВКО, задайте собі питання : на скількох тренуваннях за час існування обох рівненських клубів були ви ?
скільки Вам ці тренування коштували ?
чи проводились елементарні заняття по хендлінгу ?
на скільки виставок ви зїздили з ініціативи рівненських клубів ?
скільки виставок за останні два сезони було в м.Рівне ?

Тут можна дуже довго ставити питання. В решті повторюсь - нам задали питання, ми відповіли так як думаємо.
Обговорення рівненських клубів на сторінках цього порталу вважаю неприємним і надалі неприпустимим.

При аналогічних питаннях буде аналогічна відповідь.

Якщо вам є що сказати - висловлюйте свою думку без переходу на особистості. Хочете - хваліть новий осередок, хочете - навпаки, але лише від свого імені.


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
feliciteДата: Середа, 26.01.2011, 00:03 | Повідомлення # 33
Самый главный
Група: Проверенные
Повідомлень: 34
Репутація: 1001
Статус: Офлайн
ViKomp!!! 10000% hands hands hands Каждый кулик ,свое болото хвалит! dry

Мы в ответе за тех, кого приручили!
\Винсент Экзюпери\
 
РЧТ_ВКОДата: Середа, 26.01.2011, 00:25 | Повідомлення # 34
baby
Група: Заблокированные
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Офлайн
І я повторюсь, робота проводиться: тренування, (які не дорожчі ніж у вас), організаціїї поїздок на виставки( на які і ми їздили), і надання корисної консультації та інформації. Та ін. На рахунок організації виставок: Альянсу тоді ще не існувало, щоб організовувати виставки!

Quote (felicite)
Обговорення рівненських клубів на сторінках цього порталу вважаю неприємним і надалі неприпустимим.

Ви ж обговорюєте, обливаєте брудом, вам можна, бо ви адмін?
Все вище написане, є особистою думкою, і написано лише від мого імені.

Додано (26.01.2011, 00:25)
---------------------------------------------
Буду хвалити, бо є за що!

 
ViKompДата: Середа, 26.01.2011, 00:46 | Повідомлення # 35
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
РЧТ_ВКО, то все пусті слова, а факти - річ вперта. Наші факти на сторінках наших порталів (в крайньому випадку добра половина). Інші - ...

Quote (РЧТ_ВКО)
Ви ж обговорюєте, обливаєте брудом, вам можна, бо ви адмін?

Та не обливаю я брудом, а кажу лише те, що мені відомо, та й підтверджую посиланнями на офіційні джерела. На момент мого коментарю, на офіційному сайті КСУ такого осередку не значилось.

РЧТ_ВКО, повторюю, Вам подобається той осередок - будь ласка, ніхто Вас не переконує. Нам всім, з нашого боку, він не подобається - не подобаються принципи роботи, відношення до людей і т.д., і переконати нас буде дуже важко. Якщо у Вас з ними відносини склались - я за Вас дуже радий. Головне, щоб то бул надовго. Маєте бажання, можемо зустрітись, поговорити, але розписувати що я думаю і чому маю таке відношення до цих людей не буду - писати багато. Та й витрачати час на таке ... - в мене є багато приємніших занять.


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
feliciteДата: Середа, 26.01.2011, 01:30 | Повідомлення # 36
Самый главный
Група: Проверенные
Повідомлень: 34
Репутація: 1001
Статус: Офлайн
РЧТ - Вы что, разницу между бельем и брудом \ грязью\ отличить не можете! Никто Вас не обливает ничем, больно надо, а то что он админ-жаба задавила! Вам было сказано - нравится там и сидите там.Вас никто не собирается перетягивать. А девченки научатся работать, и пойдут люди к ним. Они молоды, у них все впереди.
Да, и по поводу моего звания - я СУДЬЯ НАЦИОНАЛЬНОЙ КАТЕГОРИИ, с правом судейства в Украине и за рубежом, на выставках ранга САС, так что прошу не путать. dont


Мы в ответе за тех, кого приручили!
\Винсент Экзюпери\


Повідомлення відредагував felicite - Середа, 26.01.2011, 01:33
 
ViKompДата: Середа, 26.01.2011, 09:25 | Повідомлення # 37
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
РЧТ_ВКО, повідомлення видалене. Будете рекламувати сторонні осередки на сайті без попередньої згоди з адміністратором - бан .
На тему обміну банерами і інформацією у нас уже була розмова з так званим керівництвом новоствореного осередку. Отже розміщення графіку роботи, посилань на сторінки сайту "Альянсу", будь-яке пропагування роботи цього осередку не припустиме на сторінках нашого сайту. Нам відверто не подобаються ні ці люди, ні їхній підхід до справи. Будь-ласка, зі своїм уставом в чужий монастир не пхайтеся. У нас зібрались люди, які на відміну від Вас трошки більше в цьому всьому варяться, та на відміну від Вас прийняли друге рішення. Ми не займаємося, як Ви висловились, обливанням брудом інших клубів, але, не провокуйте висловів на їх адресу.
Дякую за увагу , маю надію на розуміння.


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
5_kopeekДата: Середа, 26.01.2011, 12:21 | Повідомлення # 38
baby
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Я ищу ровенский клуб для того, чтобы стать его участником. Наткнулась на ветку в данном форуме. После ознакомления с информацией, изложенной в ней, у меня возникло несколько вопросов. Для меня очень важно сделать правильный выбор, поэтому хочу получить достоверную и объективную информацию о всех возможных вариантах.

Quote (ViKomp)
В Рівненській області існує два осередка - це РОЦС та "Альянс", з яких остатній не зрозуміло чи зареєстровано його, чи ні.

Цитируемое сообщение датировано 15.01.11. Решение о создании "міського осередку громадської організації КСУ" датировано 29.10.2010 г. (инф-ия взята с сайта "Альянса"), то есть на момент написания цитируемого поста уже было. Вы предполагаете, что организаторы клуба "Альянс" занимаются подделкой документов? На самом деле никакого решения нет?

Quote (ViKomp)
я б вибрав РОЦС - трошки менше амбіцій ніж в "Альянсі", в них є хоча б офіс, печатка, вони зареєстровані як громадська організація

По тем ссылкам, которые Вы указали в цитируемом посте, на сайте КСУ размещена информация об организации "Альянс" - надо понимать, что эта организация все же официально зарегистрирована. Моя подруга получила в офисе "Альянса" (возможно, он тоже поддельный?) членский билет с мокрой печатью (тоже ненастоящая?). Я собиралась вступить в тот же клуб. Но то, что я прочитала здесь, очень сильно меня обеспокоило. Может, это сплошная фальсификация и мою подругу провели? Буду очень признательна за точные ответы на поставленные вопросы, только это сможет направить меня по верному пути.


Повідомлення відредагував 5_kopeek - Середа, 26.01.2011, 12:32
 
nemo43Дата: Середа, 26.01.2011, 21:53 | Повідомлення # 39
експерт
Група: Модераторы
Повідомлень: 46
Репутація: 1000
Статус: Офлайн
Все можно проверить в главном офисе КСУ вот туда и обращайтесь если сомневаетесь, благо и телефоны есть, звоните.
По поводу членства вашего в КСУ вы можете пойти в городское или областное отделение г.Ровно или поехать и стать членом КСУ в любой другой город Украины.
Вам что не все равно где взносы платить?
Очень щепетильно нужно проверять единственные документы-это родословная на собаку.
Сейчас в г.Ровно меряются у кого больше...... и достоверную информацию на 100% вы не получите, со временем сами разберетесь удачи.
Писал коротко думаю этого вам хватит.


Не виноват никто ни в чем:
Кто гордость победить не мог,
Тот будет вечно одинок,
Кто любит,- должен быть рабом.
 
nemo43Дата: Середа, 26.01.2011, 22:00 | Повідомлення # 40
експерт
Група: Модераторы
Повідомлень: 46
Репутація: 1000
Статус: Офлайн
Страшная вещь – Интернет, а особенно его самая отвратительная составляющая – форумы.
Я уже давно не принимаю в них никакого участия, хотя отгородится полностью не удается – или позвонит кто-нибудь и расскажет, или распечатку принесет… Посмотри, дескать, какие уроды! Врать не буду – порой очень трудно удержаться от ответных реакций.Серьезно что-либо обсуждать с ними бесполезно – сам предмет спора им совершенно не знаком. Ответить – означает признать их равными себе, а ведь это и есть их главная, а порой и единственная, цель. Беспроигрышный вариант: «я Леніна бачив».


Не виноват никто ни в чем:
Кто гордость победить не мог,
Тот будет вечно одинок,
Кто любит,- должен быть рабом.
 
ОлегДата: Середа, 26.01.2011, 22:09 | Повідомлення # 41
модератор
Група: Проверенные
Повідомлень: 8
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Здраствуйте 5_kopeek!
Раді бачити нових людей на нашому форумі.
Про Альянс -
Це офіційний осередок КСУ в м. Рівному - вашу подругу не обманули. smile
Просто історично так склалося що у більшості користувачів цього форуму з керівництвом "Альянсу " складні відносини - не змогли працювати разом.
Хоча така спроба і була ще до утворення клубу "Альянс" - але завеликі амбіції, неповага до опонентів деяких (не всіх) нинішніх лідерів "Альянсу" розколола любителів собак рівненщини і не дала створити міцній і ефективний рівненський клуб. Тепер частина людей (і я в тому числі) змушені були зареєстріватись в Луцькому клубі "Маршал" - де цінують і нашу роботу і нашу думку . Зараз ми ефективно працюємо до підготовки виставки "Перлина волині" - куди і Вас запрошуємо!

а що до Вашого питання де реєструватись - перед вами вібір:
1 РОЦС - де не виключені всілякого роду махінації (документально підтверджено!!) клуб - чи не єдиний в Україні - якому вже кілька років не дають проводити виставки.
2 Альянс - де панує авторитаризм (хоча клуб тільки заснувався .... дай Бог - трохи попрацюють і спустяться з небес на землю до нас грішних :))

Можете поступити як я - зареєструватись в "Маршалі" (не турбуйтесь - їздити в Луцьк Вам не прийдеться - всі питання вирішуються в Рівному)

- матимете реально працюючий клуб з хорошою репутацією.

В любому випадку - раді будемо бачити Вас у нас на сайті.

До речі - яка у Вас порода?

 
ViKompДата: Середа, 26.01.2011, 23:43 | Повідомлення # 42
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
5_kopeek, на сколько я понимаю, вопрос адресован мне ?
Так вот, ответов на вопросы я Вам давать не буду,поскольку ответы Вы сами прекрасно знаее. Я располагаю только теми фактами, которыми располагаю, и согласно их делаю какие либо выводы. Конечно вступайте в "Альянс", регистрируйтесь на форуме клуба, с таким же ником, и вставляйте 5 копеек куда угодно. Единственное, хочу заметить - на момент моего коментария о клубах, на официальном сайте КСУ информации об "Альянсе" не было. Если Вы и дальше будете проявлять внимательность - то заметите, что такая информация появилась 25.01.2011г.
"Решение о создании "міського осередку громадської організації КСУ" датировано 29.10.2010 г. (инф-ия взята с сайта "Альянса"), " - это еще не СВІДОЦТВО ПРО РЕЄСТРАЦІЮ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, а за сайтом "Альянса" я не слідкую, оскільки мені не цікаве життя цих людей.
Есть люди, которым реально интересно что-то сделать, а есть люди, которые за жаждой власти забывают обо всем на свете.

Во вторых, реально тошнит уже от этой всей вони.
Тему закрыл, дальнейшие телодвижения в сторону обсуждения ровенских клубов будут пресекатся и наказыватся баном.


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
ViKompДата: Середа, 26.01.2011, 23:59 | Повідомлення # 43
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
РЧТ_ВКО, Бан з видаленням матеріалів. Дякую за увагу, думаю, що одним ресурсом в інтернеті менше для Вас проблемою не буде ...

Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
ViKompДата: Четвер, 27.01.2011, 00:04 | Повідомлення # 44
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
На майбутнє - всім прихильникам тих чи інших клубів - нам не потрібна популярність, посередництвом ваших коментарів. Цей портал створено для нормальних людей. Для чого ви мараєте своєю "увагою" наш портал. Ми ж вас не чіпаємо, не ліземо в ваші форуми флудити - візьміть приклад і займайтесь, врешті решт, своєю справою.

Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
Форум » ФЛУД » Флуд » В який клуб вступати ? (питання - відповіді - побажання)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук: