П`ятниця, 19.04.2024, 01:22
перший незалежний інформаційно-розважальний кінологічний портал
Головна | Дворняги ? - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » За вікном » Притулок бродячих собак в м.Рівне » Дворняги ?
Дворняги ?
ViKompДата: Четвер, 07.04.2011, 21:41 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
Сьогодні, 7 квітня 2010 року, в дворі вул.Пухова буд.17 (м.Рівне) вільно гуляли дві собачки. Одна з породними ознаками САО, інша схожа на кавказьку вівчарку.
САО мала рвану рану на голові.
Слідів ошийнимків на собаках не було, про те вели вони себе досить організовано. Ходили разом, за людьми бігали разом, гавкали, підходили обнюхували, але не кусали.
Одна жіночка, з "добрих душ, які переживають за бродячих собак", викинула їм через двері під`їзду поїсти, і вони так і "осіли" у дворі. Буквально за кілька хвилин двір став пустим, люди виходили зустрічати дітей зі школи в обхід двору (адже час був обідній). Кілька жильців будинку неодноразово звертались в міліцію, про те результату це не дало ніякого.
Приблизно о 14,00 годині собаки впевнились, що їх ніхто більше кормити не буде, і подалися шукати кращої долі.

Хочу підняти одвічну тему : куди дивляться власники таких собак, що робити в таких випадках, чому міська влада залишає такі випадки поза увагою...


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
ViKompДата: Четвер, 07.04.2011, 21:49 | Повідомлення # 2
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
До речі, кидались вони лише на людей, які нервували з приводу "радісної" зустрічі. Мені на виході з під`їзду вдалося їх погладити. Мій син (7 років) по дорозі зі школи, навіть погрався з ними (хоча коли він про це розсказав, мене це не дуже потішило...)

Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
nemo43Дата: П`ятниця, 08.04.2011, 02:52 | Повідомлення # 3
експерт
Група: Модераторы
Повідомлень: 46
Репутація: 1000
Статус: Офлайн
Если вы подберёте на улице дворовую собаку и накормите её, она никогда вас не укусит. В этом и состоит разница между собакой и человеком.(Марк Твен)

Не виноват никто ни в чем:
Кто гордость победить не мог,
Тот будет вечно одинок,
Кто любит,- должен быть рабом.
 
ViKompДата: П`ятниця, 08.04.2011, 21:52 | Повідомлення # 4
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
Сьогодні вранці ці собаки якимось чудом опинилися в першому під`їзді на вул. Данила Галицького 5. Вони залізли аж на восьмий поверх будинку і "взяли під охорону " сходинковий марш. Завдяки активістам однієї з громадських організацій зокрема Тамарі Міськевич, цих собак не вбили. Вона знайшла спосіб "пристроїти" тварин, а вже в обід знайшовся власник.
Отже собаки-мандрівники повернулися додому.


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
Форум » За вікном » Притулок бродячих собак в м.Рівне » Дворняги ?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: