Субота, 20.04.2024, 13:58
перший незалежний інформаційно-розважальний кінологічний портал
Головна | ЦЕ питання для профі... - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » ОСНОВНІ ПИТАННЯ » ДРЕСИРУВАННЯ ТА ХЕНДЛІНГ » ЦЕ питання для профі...
ЦЕ питання для профі...
ViKompДата: П`ятниця, 28.01.2011, 19:53 | Повідомлення # 16
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
Хочу добавити - в нас на сайті є опубліковано багато художніх статей досвідченого експерта-кінолога Семена Власова. В них описані різні ситуації які ставалися під час занять. Раджу почитати - по перше цікаво, а по друге - можливо Ви трошки поміняєте точку огляду на це питання. Не можна до таких важливих рішень в своєму житті підходити онобоко - потрібно тверезо зважити всі за і проти. В будь якому випадку я з вами погоджуся в тому, що і Вам і собаці перебувати в компанії інструктора має бути комфортно. smile

Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
AlinochkaДата: П`ятниця, 28.01.2011, 22:15 | Повідомлення # 17
baby
Група: Проверенные
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ViKomp, навіть на сонці є плями. cool В дечому стаття спірна, але чому я обрала її - бо вона спізвучна з моїм життєвим досвідом (ламання собаки і травмування її психіки (та моєї також - після усвідомлення ситуації). А наслідки відчутні і дотепер... angry Я згідна, що собака не має вилізти господарям на голову. І згідна, що для виправлення певної поведінки собаки можна використати і ривки, і жорсткий ошийник, але все має бути використане по потребі і правильно. А спочатку треба спробувати домовитись по-хорошому. А вік та прфесіоналізм - це не завжди залежні один від одного речі (і не тільки в кінології). smile Статті обов"язково прочитаю.
Дякую за підтримку, ViKomp. flower hello


Повідомлення відредагував Alinochka - П`ятниця, 28.01.2011, 22:22
 
ViKompДата: П`ятниця, 28.01.2011, 22:58 | Повідомлення # 18
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
Alinochka, згоден з кожним словом Вашого остатнього повідомлення.
Ривок повідка, жорсткий ошийник, виманювання на корм, на гру, жорсткий стек - можна багато перераховувати, але то не методи занять - то лише інструменти в руках тренера. Як ними (інструментами) скористаються - то вже зовсім інше питання. Адже пером можна вірші писати, а можна й око виколоти ... smile


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
Форум » ОСНОВНІ ПИТАННЯ » ДРЕСИРУВАННЯ ТА ХЕНДЛІНГ » ЦЕ питання для профі...
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: