Вівторок, 23.04.2024, 11:27
перший незалежний інформаційно-розважальний кінологічний портал
Головна | Що робити, куди подітись? - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Ntmo43, ViKomp  
Форум » ОСНОВНІ ПИТАННЯ » ЗДОРОВ`Я СОБАКИ » Що робити, куди подітись?
Що робити, куди подітись?
ViKompДата: П`ятниця, 09.04.2010, 01:15 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
Впевнений, кожен з нас стикався з проблемою здоров`я свого домашнього улюбленця. Одне діло коли питання стоїть в планових прививках чи довідці на виставку. Інше - коли собака захворіла і потрібно терміново рятувати. Що робити? Сідати в машину, таксі, та ганяти по місту в пошуках "незайнятого" ветеринара? Дзвонити друзям: "чи не знають вони кого"? Які ветклініки працюють після 18,00 ? Який лікар прийме в неробочий час ? Хто допоможе порадою по телефону ?
Один ветеринар ставить діагноз "зі стелі" навіть не глянувши на собаку, інший призначає аналізи...
Один обколює собаку антибіотиками, чим лише погіршує стан вашого домашнього улюбленця - інший розбирається в хворобі і розписує дієту...
Ви були в таких ситуаціях ?

- ПОДІЛІТЬСЯ ДОСВІДОМ З ІНШИМИ


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
юджинДата: Четвер, 13.05.2010, 01:24 | Повідомлення # 16
baby
Група: Проверенные
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Мы взяли щенка-как можно его обработать от кещей в 2месяца?
 
uliyagДата: Четвер, 13.05.2010, 11:53 | Повідомлення # 17
baby
Група: Проверенные
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Офлайн
юджин, насколько я помню фронтлайн "показан" для щенков с 2 месяцев...
(А откуда щеника привезли???)
 
ViKompДата: Понеділок, 31.05.2010, 20:46 | Повідомлення # 18
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
Ось накопав в інтернеті кілька ветеринарних форумів, де можна задати питання ветлікарю і протягом доби отримати толкову відповідь. Судячи з відгуків - форуми перевірені і мають певну ступінь довіри серед користувачів. якщо в когось є ще подібна інформація - викладуйте, не стидайтесь, можливо ваше повідомлення комусь врятує собаку.

03 - інтернет швидка допомога, також на форумі є не тільки ветеринарні, а й медичні розділи для людей

- ветеринарна медицина і собаківництво

- задати напряму питання ветеринару і отримати на e-mail відповідь

- куточок ветеринара


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
uliyagДата: Середа, 16.06.2010, 11:18 | Повідомлення # 19
baby
Група: Проверенные
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Информация по препарату "Имизол" (лечение и предупреждение пироплазмоза)
Из Инструкции к препарату (к сожалению на польском, посему только выдержки напишу)
..8. Доза и способ применения.
Даеться однократно в указаных дозах.
Лечение: 0,25-0,5 мл препарата на 10 кг веса
Предупреждение: 0,05 мл на 1 кг веса
В случае применения препарата как предупреждающего однократная инъекция оберегает собаку от заражения бабезиями на срок 2-4 недели.
Препарат вводиться подкожно

сообщение с сайта КСУ от человека, использовавшего припарат
"Всем очень советую, если у кого-то есть возможность привезти из-за границы Имизол, везите. Через 5-6 часов после укола собака практически здорова при пироплазмозе. За день до выезда на чемпионат мира осенью мой соба слег, был совсем плох, в 12 ночи уколола и в 6 утра собака не только скакал по квартире без малейших признаков отдышки,а уже вовсю хрумал сушку. Ну и на следующий день мы благополучно стартовали на мир. Кто б мог поверить ...
Мне посчасливилось иметь этот препарат. Это чудо. Представьте лечение пироплазмоза, при котором, если сразу спохватиться, кроме одного укола Имизола не нужно ничего давать, никакой поддерживающей терипии не требуется, т.к. он практически не токсичный и сразу останавливает распад эритроцитов , который и вызывает сильнейшую одышку и удушье. Это я уже по страринке давала сердечные на всяк случай - дорога была долгой, а мой нервничает в поездках. А так только гематоген, печенку - стандартно как при анемии, чтоб восстановить эритроциты. Он зарегистрирован в Евросоюзе и там считается официальным препаратом при пироплазмозе. "
Остальная информация в интернете...
Купить в Ровно можно: флакон у меня дома, тел для связи (067)9079521, стоимость 1мл - 10 грн. Хотите, можно взять "про всяк случай". Кто пользовался, писали, что хранили набраным в шприц на дверце холодильника.

Повідомлення відредагував uliyag - Середа, 16.06.2010, 11:23
 
ViKompДата: Середа, 16.06.2010, 17:06 | Повідомлення # 20
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
А взагалі, хтось чув ще щось про імізол ? На скільки ефективніше чи безпечніше він за інші препарати (той самий Азідін). Чиварто його дійсно використовувати для профілактики ?
Олег, сама "кліщепідхватуюча" собака поки що в тебе, з усіх моїх знайомих, шо скажеш ? smile


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
nemo43Дата: Неділя, 01.08.2010, 17:33 | Повідомлення # 21
експерт
Група: Модераторы
Повідомлень: 46
Репутація: 1000
Статус: Офлайн
Вопрос:Здравствуйте! Скажите, имею ли я право забрать в ветеринарной клинике листочек с результатами анализа крови моего кота (мне результат сказали быстро-быстро, а распечатку не отдают)? И если да, то как убедить работников клиники отдать мне их? Есть ли законы, предусматривающие такую ситуацию?
Ответ:Да имеете полное право, но для того, чтобы совсем правильно вас проконсультировать, давайте разобьем вопрос на два?!
Первое вы по письменному (вашему) запросу в клинике ( в которой обслуживается ваш питомец) вправе получить копию любых документов по лечению вашего животного.
Второе, если вы обратились в клинику, только для забора анализов, а лечить вас (вашего питомца) будет другой доктор (в этой клинике вы не наблюдаетесь, не хотите, в вашей нет лаборатории), то клиника обязана вам отдать подлинники, так как анализы вы эти оплатили.
Существует такой Закон "Защита прав потребителей" - клиника получив от вас деньги за забор анализов и выписав вам чек оплаты, фактически "составила" с вами договор услуги, по которому вы являетесь потребителем этой услуги. Не исполнение договора ведет к ответственности.


Не виноват никто ни в чем:
Кто гордость победить не мог,
Тот будет вечно одинок,
Кто любит,- должен быть рабом.
 
ViKompДата: Четвер, 25.11.2010, 16:14 | Повідомлення # 22
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
питання від Andrey:
Підкажіть ,раціон добермана!Вік 12 міс.
Через що може бути перхоть?

Andrey, перхоть у добермана може бути з кількох причин - починаючи з неправильного підбору шампуні, занадто частого купання, неправильного раціону харчування, закінчуючи проблемами психологічного характеру. Однак, сама розповсюджена причина - все-таки неправильне харчування.


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
ViKompДата: Четвер, 25.11.2010, 16:55 | Повідомлення # 23
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
Якщо кормите "натуралкою", постарайтесь зменшити кількість мучних, та хлібо-булочних виробів, каші, давати більше м*яса і субпродуктів (грубо кажучи- корміть не кашою з м*ясом, а м*ясом з кашою). Якщо собака їсть корм - перевірте, щоб корма були лише преміум класу і відповідали собаці по породі, віку і активності. При використанні корму преміум класу, вітаміни не даються - вони присутні в кормі. Передозування вітамінами також може викликати перхоть.
Але найкраще - покажіть собаку ветеринару.


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
Форум » ОСНОВНІ ПИТАННЯ » ЗДОРОВ`Я СОБАКИ » Що робити, куди подітись?
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: