Четвер, 28.03.2024, 22:46
перший незалежний інформаційно-розважальний кінологічний портал
Головна | новий клуб собаківництва в м.Рівне. - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » ОСНОВНІ ПИТАННЯ » НОВИЙ КЛУБ В РІВНЕ » новий клуб собаківництва в м.Рівне. (обговоримо)
новий клуб собаківництва в м.Рівне.
ViKompДата: Вівторок, 30.03.2010, 00:23 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
пропонується створити новий клуб собаківництва в м.Рівне.
Чи є така потреба ?
Що не влаштовує Вас в існуючому клубі ?
які перспективи Ви бачите в новій організації?

давайте обговоримо... cool


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
banbinaДата: Вівторок, 30.03.2010, 00:58 | Повідомлення # 2
Junior
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Офлайн
deal мы всеми лапами за, надо создавать органгизацию которая будет серьезно подходить к поставленым задачам, а не как нынешний клуб все тяп-ляп, организованность в документах, и самое главное руководство..........
 
ОлегДата: Середа, 31.03.2010, 21:28 | Повідомлення # 3
модератор
Група: Проверенные
Повідомлень: 8
Репутація: 2
Статус: Офлайн
На даний момент існує обласний клуб собаківництва м. Рівного під керівництвом Михальчук Євгенії... на жаль давно існує і конфлікт всередині цього клубу - між Михальчук і Сістук - що звичайно вкрай негативно відображається на роботі нинішнього клубу.
На звітно-виборних зборах клубу я виступив з критикою такого стану речей ... судіть самі:
- клубу відмовили в проведенні цьогорічної виставки рангу САС і тепер Рівне - єдине місто в Україні - яке не має такої виставки ..
- нинішній глава клубу практично не цікавиться виставками ... за минулий рік вона не побувала на жодній виставці САС
- дуже непрозора фінансова полтика
багато інших зауажень було про роботу клубу і його керівника ....

Але мене найбільше занепокоїло те - що було після зборів ...
а саме:
Наплювавши на рішення які були прийняті на зборах шляхом голосування згідно Статуту КСУ пані Михальчук підробила результати голосування в протоколі зборів на власний розсуд!!!!!!
Я і Кужель В.В були на зборах членами лічильної комісії - і у нас збереглися оригінали результатів голосування ....
які зовсім не співпадають з результатами, вказаними в протоколі, що подала Михальчук Є. !!

після виявлення таких невідповідностей, я мав півгодинну розмову по телефону з Михальчук Є. і вмовляв її відкликати протокол, та виправити помилки , але в результаті почув дослівно таке: " на мій (Михальчук Є.) погляд так буде краще!!!"

Зрозумівши, що з таким керівником співпраця в подальшому стане не можливою тому і була створена ініціативна група і подана заява до КСУ про створення нового клубу ...

А спарава з підробкою Михальчук Є протоколу зборів з відповідними документами і свідченнями подана на розгляд конфліктної комісії КСУ в Києві ...

Прикріплення: 0870883.jpg (112.5 Kb)


Повідомлення відредагував Олег - Середа, 31.03.2010, 21:29
 
ViKompДата: Четвер, 01.04.2010, 20:29 | Повідомлення # 4
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
Радий констатувати той факт, що наша робота не залишає байдужими не лише наших прихильників. Зокрема, на нашу поштову скриньку, користувач з логіном iro4ka, та милом iro4ka.imi@mail.ru відправила такого листа :

"Ім`я відправника: Не скажу

Текст повідомлення:
-----------------
Вы самое слабое звено! ПРОЩАЙТЕ!!!!!!
-----------------
Оцінка сайту: Жахливо

IP: 93.180.221.191
Дата: 30.03.2010, 23:04
========================================

Усього найкращого."

Шановна iro4ka, будемо раді бачити Вас у нас на сайті, але хотілося б більш конструктивної критики, бо анонім з Вас нікудишній. Зареєструйтесь і спілкуйтесь !!!


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
feliciteДата: Четвер, 01.04.2010, 22:47 | Повідомлення # 5
Самый главный
Група: Проверенные
Повідомлень: 34
Репутація: 1001
Статус: Офлайн
Хочу ответить т.н.иро4ке. Через призму граненого стакана, все должно казаться хорошим.А у нее - наоборот.

Додано (01.04.2010, 23:47)
---------------------------------------------
А по поводу нового клуба - так он нужен!!! Клубы создаются людьми и для людей! Чтобы люди могли обьединиться по интересам. В данном случае - это наши собаки. Ведь еще с давних времен, люди приручили животных, чтобы было не так страшно и скучно. Чтобы было питание, шкуры для укрытия от холода, помощь в охоте, защита от других животных. Ну а наши собаки - это наша радость и гордость. И это обьединяет людей.Ведь участие в выставках доставляет радость,хотя и не всегда это призовые места.Это много друзей собачников, много интересной информации, общение с друзьями, когда стречаешься. Небыло бы собак, многие сидели бы дома, валялись на диване, смотрели телевизор и выясняли отношения. А собака, выведет Вас погулять, пообщаться с другими собаководами, поговорить о чем-то интересном.


Мы в ответе за тех, кого приручили!
\Винсент Экзюпери\
 
Ntmo43Дата: П`ятниця, 02.04.2010, 16:55 | Повідомлення # 6
Експерт
Група: Проверенные
Повідомлень: 18
Репутація: 1000
Статус: Офлайн
Здравствуйте!
Пишу не в тему но я пока регистрацию провел на этот сайт помучился))))
Для старых знакомых----это я Сергей М. tongue

Додано (02.04.2010, 17:55)
---------------------------------------------
Да..кстати, сделайте раздел и назовите "флуд" где каждый может создать тему и написать о своем, наболевшем или о приятном т.п.
На других форумах где пользователь зарегистрирован может создавать тему без предварительного просмотра модератором. Получается не очень приятно......
И на последок тема фотоальбомы, как человеку вставить свою фотографию? В какую категорию.
Если же человек нарушает правила форума получает бан. на сколька и за што решать Вам господа админы.Не делайте сайт "сухим".
Пока на первый раз хватит.
Скучать не дам biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


Не живи в городе, где не слышно лая собак.
Талмуд.
 
ViKompДата: П`ятниця, 02.04.2010, 21:40 | Повідомлення # 7
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
Quote (Ntmo43)
Да..кстати, сделайте раздел и назовите "флуд" где каждый может создать тему и написать о своем, наболевшем или о приятном т.п.

- ПРИЙНЯТО, СТВОРЕНО !!! cool

Quote (Ntmo43)
тема фотоальбомы, как человеку вставить свою фотографию?

- поки що, в зв`язку з боротьбою за швидкодію сайту, щоб добавити свої фотографії в фотоальбом - відправляйте їх на e-mail клубу

фото будуть оптимізуватись під формат сайту і викладуватись в фотоальбом невідкладно.

З часом можливість заливати свої фотографії буде надана всім перевіреним користувачам.

P/S ...буде дуже добре, якщо до фотографій ви будете добавляти текстовий файлик з описанням своїх домашніх улюбленців (власник, титули, виставки) - воно буде розміщене на сторінці з фотографіями. Імена файлів не змінюються - вони служать підписами під фотографіями !!!


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
feliciteДата: Субота, 03.04.2010, 19:20 | Повідомлення # 8
Самый главный
Група: Проверенные
Повідомлень: 34
Репутація: 1001
Статус: Офлайн
Приветствуем нового, старого друга на нашем сайте!!!Ура!!Он не только пришел, он уже и статью принес!Хоть я и уже многое знаю\ я надеюсь!\, но мне было интересно еще раз перечитать статью!Так держать!! biggrin biggrin biggrin

Додано (03.04.2010, 20:20)
---------------------------------------------
А сейчас пришла очень грустная новость. Ушла за горизонт собака из питомника \ SAN-VIORI\/ Это знаменитая собака. которая давала хороших детей. Конечно очень жалко, что наши собаки\некоторые\ живут так мало. Мои соболезнования владелице питомника. Веселой охоты тебе ЗЕНА!!!! sad sad sad sad


Мы в ответе за тех, кого приручили!
\Винсент Экзюпери\
 
Ntmo43Дата: Четвер, 08.04.2010, 12:06 | Повідомлення # 9
Експерт
Група: Проверенные
Повідомлень: 18
Репутація: 1000
Статус: Офлайн
Не могу создать темы во флуде,напишите как делать тут на сайте.

Не живи в городе, где не слышно лая собак.
Талмуд.
 
ViKompДата: Четвер, 08.04.2010, 13:20 | Повідомлення # 10
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
Quote (Ntmo43)
Не могу создать темы во флуде,напишите как делать тут на сайте.



Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
ViKompДата: П`ятниця, 09.04.2010, 01:02 | Повідомлення # 11
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
Ntmo43, Ваш внесок в розвиток нашого сайту є дуже суттєвим. Ваші статті читають всі користувачі і гості сайту - інформація, яка в них подається є актуальною і своєчасною.
Хочу запропонувати Вам створити особисту рекламну сторінку на сайті, та власний кабінет в форумі. Думаю - багато в кого є питання до професіонала Вашого рівня. Будь-ласка - дайте відповідь на мою пропозицію і скиньте на пошту інформацію, яку б Ви хотіли бачити на своїй сторінці. Пора вже похвалитись своїми досягненнями.
Думаю мене підтримають всі користувачі і гості сайту smile


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
Ntmo43Дата: П`ятниця, 09.04.2010, 12:18 | Повідомлення # 12
Експерт
Група: Проверенные
Повідомлень: 18
Репутація: 1000
Статус: Офлайн
Все это можно обсудить...... я не против ......НО
Есть маленькие нюансы незначительные но есть biggrin


Не живи в городе, где не слышно лая собак.
Талмуд.
 
юджинДата: Субота, 10.04.2010, 13:41 | Повідомлення # 13
baby
Група: Проверенные
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Клуб должен быть обязательно! Нельзя привязивать людей к одному месту только из-за того , что больше некуда податься !! hello
 
удачаДата: Неділя, 11.04.2010, 03:01 | Повідомлення # 14
baby
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Давно пора !!! Давайте сделаем клуб профессионалов ! Хватит ,разводить свиней ,кур,коз и собак породы "За все заплачено"...
 
юджинДата: Четвер, 13.05.2010, 01:19 | Повідомлення # 15
baby
Група: Проверенные
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Клуб должен быть и будет только для того ,чтобы была здоровая конкуренция! biggrin
 
Форум » ОСНОВНІ ПИТАННЯ » НОВИЙ КЛУБ В РІВНЕ » новий клуб собаківництва в м.Рівне. (обговоримо)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: