П`ятниця, 19.04.2024, 22:14
перший незалежний інформаційно-розважальний кінологічний портал
Головна | НАЗВА І ЛОГОТИП НОВОГО КЛУБУ - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » ОСНОВНІ ПИТАННЯ » НОВИЙ КЛУБ В РІВНЕ » НАЗВА І ЛОГОТИП НОВОГО КЛУБУ (ОБГОВОРЮЄМО НАЗВУ І ВНОСИМО ПРОПОЗИЦІЇ ПО ЛОГОТИПУ КЛУБУ)
НАЗВА І ЛОГОТИП НОВОГО КЛУБУ
ViKompДата: Понеділок, 20.09.2010, 00:24 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
ОБГОВОРЮЄМО НАЗВУ І ВНОСИМО ПРОПОЗИЦІЇ ПО ЛОГОТИПУ НОВОСТВОРЮВАНОГО ОСЕРЕДКУ КСУ В НАШОМУ МІСТІ.
ЗІ СВОГО БОКУ ХОЧУ ЗАПРОПОНУВАТИ ЛОГОТИП САЙТУ І ВЖЕ "НАКАТАНУ" НАЗВУ : "РІКС" - Рівненський Клуб Собаківництва
логотип РІКС - це зашифрована абревіатура, розміщена на фоні границь Рівненської області


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
ViKompДата: Вівторок, 09.11.2010, 16:23 | Повідомлення # 2
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
Quote (Corsachiha)
Звертаюся до адміністратора. Володя, якщо ми вже хочемо працювати правильно, верніше ви хочете, щоб ми працювали правильно, мабуть потрібно людям, які заходять в гості на віш сайт пояснити, що РІКС не є офіційним осередком КСУ у нашому місті і цей сайт не є офіційним представленням цього осередку, щоб не вводити людей в оману

- на цій сторінці Ви десь бачили інформацію про те що сайт представляє інтереси осередка КСУ ?

Поясню ще раз - САЙТ PIKC.AT.UA - створений для нормальних людей, які мають домашніх тварин (особливо собак), дбають про них як про членів своїх сімей (а не для заробляння грошей чи підняття власної значимості), і в болоті вияснення відносин ми купатися не збираємося.


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
ViKompДата: Вівторок, 09.11.2010, 17:08 | Повідомлення # 3
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
поїздка в силі, нерви не мій профіль smile

САЙТ РІВНЕНСЬКОГО КЛУБУ СОБАКІВНИЦТВА ? - це сайт майбутнього РІВНЕНСЬКОГО КЛУБУ СОБАКІВНИЦТВА (чи офіційного чи ні, чи буде він відноситись до КСУ, чи ні...) Окрім того - реакція була на той момент неадекватна і в суперечки влазити не хотілось щоб дозволили хоча б якийсь клуб ( оскільки основна маса людей, які голосували і приймали на той час участь в цій всій каші були членами КСУ, ми спокійно могли використовувати логотипи КСУ з метою пропаганди діяльності КСУ) А до певного моменту, Сайт пропагандував інтереси лише КСУ, про що не можна сказати зараз.

А взагалі, давайте перенесем розмову "з букв на слова" - не хочу флудити, при чому дарма


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
ОлегДата: Вівторок, 09.11.2010, 17:47 | Повідомлення # 4
модератор
Група: Проверенные
Повідомлень: 8
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Блін ... знову сварки!!!!!!! будете гризти одне одного - знову все розвалиться і вернеться на "круги своя"!!!
Володі бажаю накінець визначитись що він за сайт веде (як на мій погляд веде непогано) і для кого
Свєті - нагадвю її ж слова про те що собаківництво - це перш за все її хоббі!!! на громадських засадах ... громадських - це на рівноправних .... зараз же я бачу в зародиші ті ж самі понти і тягу до влади - які ми спостерігаємо в обласному клубі ...
... народ!!! побити горшки - найпростіше - але потім черепки можна вже і не склеїти ... ще можна нормально налагодити спільну роботу ... так що бажаю вам продуктивної і плодотворної кави smile
 
ViKompДата: Вівторок, 09.11.2010, 21:07 | Повідомлення # 5
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
я й визначився з цим вже давно, ще коли цей сайт починав робити:

Сайт створений для нормальних людей, які мають собак і прагнуть спілкуватись. Добре ти хоч щось розгледів... На рахунок хоббі я починаю сильно сумніватись...
До речі, на рахунок кави теж.


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
ViKompДата: Середа, 10.11.2010, 20:12 | Повідомлення # 6
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
спробую пояснити :

відбулися збори ініціативних груп, де було прийнято рішення відкрити громадську організацію - помітьте, не збори кількох осіб, і організацію громадську, а не приватну.
на зборах було присутньо близько ста осіб, які голосували - пригадайте, або загляньте в протокол - з них близько сорока справжніх членів КСУ, які про ваше існування і не здогадувались
сайт - він був, як результат роботи, чи спроба об"єднати людей з однаковими інтересами в одну компанію, чого не зміг зробити РОЦС (називайте як хочете)

Quote (Corsachiha)
чи буде адміністратор офіційного сайту КСУ повчати керівництво КСУ як і що робити, де і що розміщувати, на що посилатися, як і яким чином повідомляти про свої дії? Я думаю, що ні, з таким адміністратором просто попрощаються.

- КСУ, це давно існуюча велика структура, для якої ми всі в рамках одного міста - краплина в морі, і ми або приймаємо їх правила і приєднуємося до КСУ, або ні. Звідки Ви взяли, що ситуація аналогічна ? Зараз з Ваших слів можна зробити висновок : Вам було основне, щоб проголосували за вашу кандидатуру, а тепер ви ведете себе гірше, ніж правління попереднього клубу - немов ми начальство, а ви хочете приходьте до нас, поклоніться в колінка, і може ми приймемо вас, може ні.

Quote (Corsachiha)
А судячи з того, що Володя любить повчати

- повчати ? - якщо ви це так називаєте, нехай це буде так... але з мого боку це була спроба розібратися в ситуації яка склалася


Quote (Corsachiha)
Хлопці, зрозумійте одну просту істину! На вашому сайті ми не мусимо звітувати перед адміністратором.

- ніхто не просив звітувати перед адміністратором. Просили поставити до відома (хоча б) людей, які голосували за відкриття нового клубу, порадитися з ними на тему назви клубу, повідомити, коли відбудуться збори, на яких буде обрано правління клубу і робочі групи (ще раз нагадаю, це не приватний клуб, а громадська організація). А оскільки більшість людей, які мали б вступити в новий клуб час від часу переглядають наш сайт, то логічно було б зробити якусь об"яву і тут.

Quote (Corsachiha)
І тут почалося.... що відкрили-не повідомили, хто керівники-не повідомили, ссилка на сайт-неможна, оголошення про тренінг- не правильно розмістили, одним словом все зробили не так

- ще раз, хочете прорекламувати свій сайт через наш - на загальних підставах, через обмін баннерами - Сайт КСУ не дозволить розмістити ссилки на інші сайти, де не проплачена реклама. До речі у вас є чудова можливість прорекламувати свій сайт через сайт КСУ і внести його в базу КСУ, як сайт рівненського клубу.


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
ViKompДата: Середа, 10.11.2010, 20:13 | Повідомлення # 7
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
Quote (Corsachiha)
Я до вас із запрошенням, а ви до мене із зауваженнями і повчаннями

-Якщо це називається запрошенням, то зі сторони це виглядає саме як зауваження і повчання

Quote (Corsachiha)
Будь ласка, зайдіть на сайт "Альянсу" і почитейте склад керівних органів осередку
- на сайті Альянсу я не знайшов склад керівних органів осередку

Quote (Corsachiha)
Ми чітко усвідомили одну річ, Володя дуже цінує СВОЮ роботу, тому прислухатися до інших він не збирається, а так роботу не побудуєш. Були певні зауваження по вашому сайту, Володя їх проігнорував, були спроби конструктивно поговорити по зовнішньому вигляду сайту, Володя не прислухався. Що ж, результат говорить сам за себе, є наш сайт і є статистика відвідувань, думаю, що це переконливий аргумент?

- проігнорував по простій причині - думка двох чоловік які ні одного повідомлення не написали на цьому сайті і пробують чомусь його кардинально змінити - залишається лише їхньою думкою.
- статистика відвідувань ? дивіться уважніше, а при де-яких навиках можете заглянути в рейтинги :

[img]http://pikc.at.ua/123.jpg˯�ζ␀Ӝ[/img]

та й попрацюйте хоча б кілька місяців, поки ажіотаж ваших 20-ти користувачів не стихне...

Quote (Corsachiha)
по друге-ви там бачите 47 фотографій собак Сидоренко Світлани?

а не завадило б хоч кілька, якщо є що виставляти

Quote (Corsachiha)
І ще одне, хлопці, щось у вас після недільного тренінгу не склалося, ви там точно тренінгом займалися, а то у вас у звіті написано, дослівно: СЬОГОДНІ, 11 листопада відбувся тренінг! Хлопчата, сьогодні 10 листопада, а ваш тренінг був у минулу неділю!!!!

Якраз склалося все супер !!! Чим займалися ? -хтось тусувався, хтось пиво пив і спостерігав, хтось тренувався (як правило основна маса народу), але всі провели час супер, з користю, з новими враженнями. А наступного разу при хорошій погоді ще й шашлики жарити будемо ! І якщо брати загальну кількість помилок у ваших повідомленнях і у всіх моїх постах, то у Вас їх більше, про те я не перехожу на особистості.

Quote (Corsachiha)
Посміхніться, вас знімає прихована відеокамера
- ми раді, що стали настільки популярні biggrin а головне ще й відео...

Світлана, поки ми ще не договорилися до кінця, я пропоную перенести все на суботу (на 11,00, на скільки я пам"ятаю, я ще маю намір зробити репортаж про притулок, а оскільки все домовлено, то не хочеться втрачати такий шанс і шукати інший спосіб)

до зустрічі


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
ViKompДата: Середа, 10.11.2010, 20:29 | Повідомлення # 8
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
до речі, просто цікаво, а клуб вже відкрито ? Є він зареєстрований, чи ні ? Хоча, хто ж нам простим смертним скаже.... упаси Боже відчитуваться. тим більше на іншому сайті...

от знову тупий кут, на офіційному не знайшов, а так ніхто й не скаже.


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
ViKompДата: Четвер, 11.11.2010, 22:33 | Повідомлення # 9
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
Corsachiha, я Вам вдячний за остатній пост, подальше спілкування вважаю безглуздим (не лише на форумі, а й взагалі), я думаю, Вас збентежить те, що шашличну ми не відкриємо, бо в нас все побудовано (на відміну від ...) на неприбутковості міроприємств і негонитві за владою, оскільки люди зібрались самодостатні і нема кому щось доказувати. Радий був з вами попрощатись
Прощавайте, не заважайте людям жити
biggrin


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
ViKompДата: Четвер, 11.11.2010, 22:43 | Повідомлення # 10
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
Всі повідомлення користувача Corsachiha видалено, оскільки вважаю їх флудом, непотрібним на даному ресурсі.
профайл користувача збережено, ір-адресу заблоковано - це значить, що щоб зайти на сайт користувачу Corsachiha потрібно прикласти зусилля і зробити це з іншої ір- адреси.


Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
feliciteДата: Четвер, 02.12.2010, 22:54 | Повідомлення # 11
Самый главный
Група: Проверенные
Повідомлень: 34
Репутація: 1001
Статус: Офлайн
Почитала форум. Володя, не перед кем распинаться.Я вам говорила еще тогда, эти люди никогда ими не были, за исключением некоторых! А мозгов и гонора с куплеными дипломами,от м....ных взяток, тем более. Да и вспомни как проходили сборы? Сколько было людей??? От нашей стороны были все члены КСУ-31 чел.,от них -15 членов, и со старого клуба-12, остальные купленные. Так что ты от них хочешь???Какую порядочность?Какую людянность? А Олег все хочет всех примирить!? Олежек, не порти нервы, и даже не пытайся это сделать! В этом случае, это называется - клиника!!!!!! Но это уже не к нам!!!!!!!!!! biggrin

Мы в ответе за тех, кого приручили!
\Винсент Экзюпери\
 
ViKompДата: П`ятниця, 03.12.2010, 00:26 | Повідомлення # 12
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 152
Репутація: 10000
Статус: Офлайн
felicite, biggrin

Ускладнювати просто - спрощувати складно
 
nemo43Дата: Неділя, 05.12.2010, 15:33 | Повідомлення # 13
експерт
Група: Модераторы
Повідомлень: 46
Репутація: 1000
Статус: Офлайн
Я только зашел и почитал.........бред,бред,бред.....Кто хлопцы? кто с кем свиньей пас? кто с кем пуд соли сел на собачем поприще в нашем городе, кто с кем в начале 90-х сам голодал а собак кормил чтоб плем. собак на улицу не выкинули? чтоб так называть?Володя....... забанил молодец. Для меня они просто люди. Да чтоб язык отсох если я назову кого то кинологом. Я все сказал.

Не виноват никто ни в чем:
Кто гордость победить не мог,
Тот будет вечно одинок,
Кто любит,- должен быть рабом.
 
nemo43Дата: Неділя, 05.12.2010, 15:33 | Повідомлення # 14
експерт
Група: Модераторы
Повідомлень: 46
Репутація: 1000
Статус: Офлайн
Я только зашел и почитал.........бред,бред,бред.....Кто хлопцы? кто с кем свиньей пас? кто с кем пуд соли сел на собачем поприще в нашем городе, кто с кем в начале 90-х сам голодал а собак кормил чтоб плем. собак на улицу не выкинули? чтоб так называть?Володя....... забанил молодец. Для меня они просто люди. Да чтоб язык отсох если я назову кого то кинологом. Я все сказал.

Не виноват никто ни в чем:
Кто гордость победить не мог,
Тот будет вечно одинок,
Кто любит,- должен быть рабом.
 
feliciteДата: Неділя, 05.12.2010, 22:35 | Повідомлення # 15
Самый главный
Група: Проверенные
Повідомлень: 34
Репутація: 1001
Статус: Офлайн
Сережа,а с кем там говорить?Кто кинолог там?Когда успели им стать? Или вырастили одну,максимум две собаки, да и то остальных то родители вырастили и содержат, - то уже кинологи? Что толку от нового клуба, если там такие же собрались и ведут себя также как в старом клубе.Высшие образования, от детского сада до бухгалтера - вот уж по истине-кинология,ближе не куда! wacko
За что кукушка хвалит петуха - за то что хвалит он кукушку!!!! Прекрасная басня - в точку!!!!! thumb


Мы в ответе за тех, кого приручили!
\Винсент Экзюпери\
 
Форум » ОСНОВНІ ПИТАННЯ » НОВИЙ КЛУБ В РІВНЕ » НАЗВА І ЛОГОТИП НОВОГО КЛУБУ (ОБГОВОРЮЄМО НАЗВУ І ВНОСИМО ПРОПОЗИЦІЇ ПО ЛОГОТИПУ КЛУБУ)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: